Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2016/2017
Wyniki spotkań i tabela
Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej
- sezon 2016/2017 -
I LIGA
– 07.03.2017
Leśnik – Rondo 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
Axstone – Alexandria 3:2 (25:14, 25:16, 20:25, 24:26, 15:12)
Junior Max – Dynamika 2:3 (23:25, 25:19, 25:22, 15:25, 16:14)
– 28.02.2017
Junior Max – Alexandria 3:2 (25:19, 25:18, 16:25, 28:30, 15:10)
Nadleśnictwo – Rondo 0:3 (22:25, 24:26, 19:25)
MIEJSCE
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
SETY
|
|
1.
|
LHS Axstone Zamość
|
7
|
18
|
20
|
7
|
2.
|
UKS Leśnik Biłgoraj
|
7
|
16
|
19
|
9
|
3.
|
Junior Max
|
7
|
13
|
17
|
14
|
4.
|
Top 300
|
7
|
11
|
15
|
14
|
5.
|
Rondo Rzeczyce
|
7
|
8
|
12
|
16
|
6.
|
UKS Dynamika Lipiny
|
7
|
6
|
11
|
17
|
7.
|
Nadleśnictwo Biłgoraj
|
7
|
6
|
10
|
18
|
8. | Aleksandria | 7 | 6 | 10 | 19 |
II LIGA
– 07-09.03.2017
Tytan – Moto-P. 3:1 (25:19, 25:18, 24:26, 25:17)
Gryf - Sokół 3:1
– 03.03.2017
Fire Team – Tytan 2:3 (22:25, 25:22, 25:19, 13:25, 10:15)
Tytan – Belfer 3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
MIEJSCE
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
SETY
|
|
1.
|
OSP RWiE
|
6
|
17
|
18
|
4
|
2.
|
Tytan Gózd
|
6
|
14 | 15 | 8 |
3.
|
Sokół Zwierzyniec
|
6 | 9 | 11 | 11 |
4.
|
FireTeam Tereszpol
|
6
|
9 | 14 | 14 |
5.
|
Gryf Tarnogród
|
6
|
8
|
11
|
14
|
6.
|
Moto-Partner Zamość |
6
|
4
|
10
|
16
|
7.
|
Belfer |
6
|
2 |
6
|
18 |
TERMINARZ i WYNIKI GIER
I Liga | ||||
Spotkania nr 1 - godz. 18:30, nr 2 - 20:00 | ||||
10.02 - piątek | ||||
1 | Axstone | * | Top 300 | 3:0 (25:19, 25:17, 25:18) |
2 | Junior Max | * | Rondo | 3:2 (19:25, 21:25, 25:17, 25:16, 15:12 |
14.02 - wtorek | ||||
1 | Leśnik | * | Dynamika | 3:2 (25:23, 25:16, 20:25, 22:25, 15:13) |
2 | Nadleśnictwo | * | Alexandria | 3:2 (25:27, 25:16, 25:20, 16:25, 15:12 |
17.02 - piątek | ||||
1 | Axstone | * | Rondo | 3:1 (25:23, 25:17, 25:27, 25:13) |
2 | Junior Max | * | Top 300 | 3:1 (25:23, 25:19, 17:25,25:17) |
21.02 - wtorek | ||||
1 | Leśnik | * | Alexandria | 3:1 (25:17, 25:21, 21:25, 25:19) |
2 | Nadleśnictwo | * | Dynamika | 3:1 (25:21, 25:22, 22:25, 25:23) |
24.02 - piątek | ||||
1 | Axstone | * | Dynamika | 3:0 (25:22, 25:17, 25:22) |
2 | Leśnik | * | Top 300 | 3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:20, 15:10) |
28.02 - wtorek | ||||
1 | Junior Max | * | Alexandria | 3:2 (25:19, 25:18, 16:25, 28:30, 15:10) |
2 | Nadleśnictwo | * | Rondo | 0:3 (22:25, 24:26, 19:25) |
3.03 - piątek | ||||
1 | Top 300 | * | Nadleśnictwo | 3:2 |
2 | Axstone | * | Alexandria | 3:2 (25:14, 25:16, 20:25, 24:26, 15:12) |
7.03 - wtorek | ||||
1 | Leśnik | * | Rondo | 3:0 (25:18, 25:22, 25:20) |
2 | Junior Max | * | Dynamika | 2:3 (23:25, 25:19, 25:22, 15:25, 16:14) |
II Liga | ||||
Spotkania nr 1 - godz. 18:30, nr 2 - 20:00 | ||||
10.02 - piątek | ||||
1 | Sokół | * | OSP RWiE | 0:3 (16:25, 19:25, 19:25) |
2 | Belfer | * | Gryf | 1:3 (23:25, 26:24, 15:25, 20:25) |
14.02 - wtorek | ||||
1 | Fire Team | * | Tytan | 2:3 (22:25, 25:22, 25:19, 13:25, 10:15) |
17.02 - piątek | ||||
1 | OSP RWiE | * | Moto-P. | 3:1 (25:16, 25:22, 22:25, 25:22) |
2 | Gryf | * | Fire Team | 2:3 (25:23, 17:25, 17:25, 25:8, 12:15) |
21.02 - wtorek | ||||
1 | Sokół | * | Tytan | 1:3 (20:25, 25:21, 23:25, 24:26) |
24.02 - piątek | ||||
1 | OSP RWiE | * | Belfer | 3:1 (25:18, 25:18, 23:25, 25:22) |
2 | Moto-P. | * | Gryf | 3:2 (25:22, 25:22, 18:25, 15:25, 16:14) |
28.02 - wtorek | ||||
1 | Fire Team | * | OSP RWiE | 2:3 (26:24, 25:19, 23:25, 21:25, 7:15) |
3.03 - piątek | ||||
1 | Tytan | * | Belfer | 3:0 (25:18, 25:19, 25:23) |
2 | Gryf | * | Sokół | 1:3 |
7.03 - wtorek | ||||
1 | Tytan | * | Moto-P. | 3:1 (25:19, 25:18, 24:26, 25:17) |