Turniej juniorów młodszych rozlosowany
23 stycznia br. (w czwartek) rozlosowane zostały grupy eliminacyjne na halowy turniej piłki nożnej juniorów młodszych o Puchar Dyrektora OSiR.
GRUPA A - hala OSiR |
GRUPA B - hala ZSBiO |
|
|
Turniej odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2014 roku. Mecze w grupach rozpoczną się o godzinie 9:00. Grupa A rozegra swoje mecze w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju, natomiast Grupa B grać będzie w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Mecz będą rozgrywane 1 x 12 min. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz plus pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2 x 5 m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup.
W związku ze zgłoszeniem się drużyny Aleksandrii Aleksandrów mecze w Grupie A rozgrywane będą 1 raz 10 minut.
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ
Grupa A | |||||||
Godz. | I Runda | Wynik | |||||
08:50 | 1 | Osir Biłgoraj | x | Aleksandria Aleksandrów |
|
: |
|
09:02 | 2 | Sokół Zwierzyniec | x | Albatros Biszcza |
|
: |
|
09:14 | 3 | Grom Różaniec | x | Olimpia Miączyn |
|
: |
|
09:26 | 4 | Skorpion Zamość | x | Stal Stalowa Wola 99 |
|
: |
|
09:38 | 5 | Olimpia Miączyn | x | Sokół Zwierzyniec |
|
: |
|
09:50 | 6 | Stal Stalowa Wola 99 | x | Grom Różaniec |
|
: |
|
10:02 | 7 | Osir Biłgoraj | x | Skorpion Zamość |
|
: |
|
10:14 | 8 | Albatros Biszcza | x | Aleksandria Aleksandrów |
|
: |
|
10:26 | 9 | Osir Biłgoraj | x | Stal Stalowa Wola 99 |
|
: |
|
10:38 | 10 | Skorpion Zamość | x | Olimpia Miączyn |
|
: |
|
10:50 | 11 | Grom Różaniec | x | Albatros Biszcza |
|
: |
|
11:02 | 12 | Aleksandria Aleksandrów | x | Sokół Zwierzyniec |
|
: |
|
11:14 | 13 | Albatros Biszcza | x | Skorpion Zamość |
|
: |
|
11:26 | 14 | Grom Różaniec | x | Aleksandria Aleksandrów |
|
: |
|
11:38 | 15 | Sokół Zwierzyniec | x | Osir Biłgoraj |
|
: |
|
11:50 | 16 | Stal Stalowa Wola 99 | x | Olimpia Miączyn |
|
: |
|
12:02 | 17 | Aleksandria Aleksandrów | x | Skorpion Zamość |
|
: |
|
12:14 | 18 | Albatros Biszcza | x | Stal Stalowa Wola 99 |
|
: |
|
12:26 | 19 | Osir Biłgoraj | x | Olimpia Miączyn |
|
: |
|
12:38 | 20 | Sokół Zwierzyniec | x | Grom Różaniec |
|
: |
|
12:50 | 21 | Albatros Biszcza | x | Osir Biłgoraj |
|
: |
|
13:02 | 22 | Olimpia Miączyn | x | Aleksandria Aleksandrów |
|
: |
|
13:14 | 23 | Stal Stalowa Wola 99 | x | Sokół Zwierzyniec |
|
: |
|
13:26 | 24 | Grom Różaniec | x | Skorpion Zamość |
|
: |
|
13:38 | 25 | Aleksandria Aleksandrów | x | Stal Stalowa Wola 99 |
|
: |
|
13:50 | 26 | Skorpion Zamość | x | Sokół Zwierzyniec |
|
: |
|
14:02 | 27 | Osir Biłgoraj | x | Grom Różaniec |
|
: |
|
14:14 | 28 | Olimpia Miączyn | x | Albatros Biszcza |
|
: |
GRUPA B | |||||||
Godz. | Kolejność spotkań | Wynik | |||||
|
|
|
|
|
|
|
|
09:00 | 1 | Olimpiakos Tarnogród | x | Włókniarz Frampol |
|
: |
|
09:14 | 2 | Metalowiec Goraj | x | LZS Dąbrowica |
|
: |
|
09:28 | 3 | Tanew Harasiuki | x | Stal Stalowa Wola 98 |
|
: |
|
09:42 | 4 | Olimpiakos Tarnogród | x | Tanew Harasiuki |
|
: |
|
09:56 | 5 | Stal Stalowa Wola 98 | x | Rotunda Krzeszów |
|
: |
|
10:10 | 6 | LZS Dąbrowica | x | Włókniarz Frampol |
|
: |
|
10:24 | 7 | Olimpiakos Tarnogród | x | Stal Stalowa Wola 98 |
|
: |
|
10:38 | 8 | Rotunda Krzeszów | x | LZS Dąbrowica |
|
: |
|
10:52 | 9 | Włókniarz Frampol | x | Metalowiec Goraj |
|
: |
|
11:06 | 10 | Metalowiec Goraj | x | Olimpiakos Tarnogród |
|
: |
|
11:20 | 11 | Rotunda Krzeszów | x | Włókniarz Frampol |
|
: |
|
11:34 | 12 | LZS Dąbrowica | x | Tanew Harasiuki |
|
: |
|
11:48 | 13 | LZS Dąbrowica | x | Stal Stalowa Wola 98 |
|
: |
|
12:02 | 14 | Włókniarz Frampol | x | Tanew Harasiuki |
|
: |
|
12:16 | 15 | Metalowiec Goraj | x | Rotunda Krzeszów |
|
: |
|
12:30 | 16 | LZS Dąbrowica | x | Olimpiakos Tarnogród |
|
: |
|
12:44 | 17 | Stal Stalowa Wola 98 | x | Metalowiec Goraj |
|
: |
|
12:58 | 18 | Rotunda Krzeszów | x | Tanew Harasiuki |
|
: |
|
13:12 | 19 | Olimpiakos Tarnogród | x | Rotunda Krzeszów |
|
: |
|
13:26 | 20 | Tanew Harasiuki | x | Metalowiec Goraj |
|
: |
|
13:40 | 21 | Włókniarz Frampol | x | Stal Stalowa Wola 98 |
|
: |
|
Ćwierćfinały
15.00 Mecz A: A1 – B4
15.15 Mecz B: B1 – A4
15.30 Mecz C: A2 – B3
15.45 Mecz D: B2 – A3
Półfinały
16.00 Mecz E : zwycięzca meczu A – zwycięzca meczu C
16.15 Mecz F: zwycięzca meczu B – zwycięzca meczu D
Mecz o III miejsce
16.30 Przegrany meczu E – Przegrany meczu F
Mecz o I miejsce
16.45 Zwycięzca meczu E – Zwycięzca meczu F